Akcesoria do tabletu – co przyda się najbardziej?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Akcesoria do tabletu – co przyda się najbardziej?

Artykuł sponsorowany

Szukasz praktycznych produktów, które pozwolą Ci zwiększyć funkcjonalność tabletu i rozszerzyć jego możliwości? Przeczytaj, które akcesoria sprawdzą się najlepiej.

Wybór akcesoriów do tabletu, dostępnych na rynku, jest bardzo szeroki. Część dodatków jest uniwersalna, ale przy zakupie zawsze warto upewnić się, że akcesoria są kompatybilne z urządzeniem lub dopasowane do jego wymiarów. 

Etui i folia ochronna na ekran

Solidne etui ochronne to nieoceniony gadżet, który chroni tablet przed uszkodzeniami mechanicznymi w razie upadku oraz zarysowaniami. Etui lub zapinany na zamek pokrowiec zabezpieczają także urządzenie w czasie podróży czy podczas codziennego transportu tabletu do pracy czy szkoły. Dzięki etui tablet prezentuje się bardziej estetycznie, a modele wyposażone w podpórkę dodatkowo umożliwiają ustawienie etui w pozycji stojącej, dzięki której można wygodnie oglądać filmy czy prowadzić wideorozmowy.

Klawiatura 

Klawiatura do tabletu zapewnia większy komfort pisania i pozwala przekształcić urządzenie w zamiennik laptopa, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w pracy, szkole czy w podróży. Lekkie urządzenie jest wygodne do transportu i łatwe w obsłudze. Klawiatury do tabletów mogą być podłączane przewodowo albo bezprzewodowo za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi. Na rynku dostępne są także etui wyposażone w klawiaturę, które zapewniają ochronę urządzenia i wygodny dostęp do wszystkich przycisków. Przyciski funkcyjne na klawiaturze dodatkowo ułatwiają pracę i pomagają w nawigacji po tablecie.

Podstawka oraz uchwyt na tablet

Uchwyty do tabletów oraz specjalne podstawki są przydatne podczas korzystania z tabletu  jako nawigacji GPS czy przy oglądaniu w podróży seriali przez dzieci. Na stronie https://etuitab.pl/ znajdziesz uchwyty do tabletów do montażu m.in.: ​​na szybę, kokpit lub zagłówek auta.

Rysik do tabletu

Po rysiki i długopisy do tabletów sięgają zarówno miłośnicy digital artu, jak i osoby, które nie lubią nieestetycznych śladów po odbiciach palców i potrzebują większej precyzji przy pracy na tablecie. Akcesoria tego typu wyposażone są w specjalną gumkę, która chroni przed zarysowaniem ekranu podczas użytkowania rysika. 

Stacja dokująca

Stacja dokująca ułatwia korzystanie z urządzeń elektronicznych, w tym z tabletów. Urządzenie służy do bezprzewodowego ładowania sprzętów, a przy tym pozwala rozszerzyć funkcjonalność sprzętu, oferując m.in. lepszą jakość dźwięku. Z urządzenia wpiętego do stacji dokującej można wygodnie korzystać bez przejmowania się plątaniną kabli czy rozładowującą się baterią. Urządzenie tego typu jest często wybierane przez osoby pracujące na tabletach graficznych.

Fot.: Brandon Romanchuk/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*