Unikalne gadżety na Twój telefon

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Unikalne gadżety na Twój telefon

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Smartfon to obecnie nie tylko narzędzie służące do dzwonienia i komunikacji. To także urządzenie posiadające szereg innych funkcji, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Aby uczynić smartfon jeszcze bardziej atrakcyjnym, warto rozważyć dodatkowe gadżety, które nie tylko poprawią komfort użytkowania, ale również poprawią jego wygląd i zapewnią ochronę przed uszkodzeniami. Ogólnodostępne etui są nudne? Zaprojektuj etui zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, aby mieć gwarancję unikatowego produktu.

Popsocket – uchwyt do selfie i nie tylko

Ciekawym gadżetem, który urozmaici Twój smartfon, jest popsocket. Ten mały uchwyt na telefon pozwala w pewny i wygodny sposób chwycić telefon podczas robienia sobie zdjęć selfie. Przydaje się również podczas normalnego użytkowania – codzienna obsługa smartfona z popsocketem jest o wiele prostsza. Duże ekrany już nigdy nie będą dla Ciebie problemem, a telefon nie wyśliźnie Ci się z rąk. Co więcej, popsocket może służyć za podstawkę, która rozszerza się dzięki mechanizmowi akordeonowemu. Bez obaw możesz używać go bezpośrednio na smartfonie, a także umieścić na case ochronny. Zaprojektuj etui według własnego projektu i dobierz do tego pasujący popsocket, aby cieszyć się unikalnym designem swojego urządzenia.

Innowacyjny case

Nie musisz podporządkowywać się projektom producentów. Zabaw się w projektanta i zaprojektuj etui takie, jakie sobie wymarzysz. Bądź oryginalny wśród znajomych i przenieś swój nietuzinkowy pomysł na swój smartfon. Wystarczy wybrać model smartfona, a następnie skorzystać z przygotowanego, intuicyjnego kreatora. W następnej kolejności możesz skorzystać z gotowych wzorów i projektów lub własnoręcznie dodać indywidualne zdjęcia i obrazki. Do tego możesz dorzucić tekst według własnych upodobań. W ten sposób stworzysz unikatowy projekt, który może być dumnie prezentowany na co dzień podczas użytkowania smartfona.

Sentymentalne gadżety

Smartfon to urządzenie, z którym nie rozstajemy się żadnego dnia. Za jego pomocą można zachować i mieć na wyciągnięcie ręki ważne chwile, a także być w stałym kontakcie z najbliższymi. Wzmocnione emocje mogą budzić breloki i zawieszki do telefonów, które mogą mieć znaczenie sentymentalne, a przy okazji udekorować Twój smartfon. Jeśli chcesz, aby ten przy okazji wyróżniał się spośród innych i posiadał cechę charakterystyczną, zaprojektuj etui według własnego projektu. Zamieść zdjęcie z przyjaciółmi, ważny symbol lub tekst, który oddaje Twoje emocje. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz o ważnych dla Ciebie chwilach czy osobach, a także nie zgubisz swojego urządzenia.

Zdjęcie główne: pexels.com/Rann Vijay

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*