Okręgi LED – popularne lampy wiszące w 2024 roku

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Okręgi LED – popularne lampy wiszące w 2024 roku

Materiał Partnera

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lampy okręgi to obecnie więcej niż hit. Te bardzo nowoczesne, a zarazem minimalistycznie wyglądające rozwiązania wybierane są zarówno do domów, jak i do biur, restauracji czy do eleganckich hoteli. Warto jednak wiedzieć, że okrągła lampa wisząca LED niejedno ma imię. Może mieć formę zarówno pojedynczego lub kilku ringów, które ułożone będą w odmienny sposób i będą miały inne rozmiary.

Zobacz nasze inspiracje i sprawdź, jak można zaaranżować przestrzeń wykorzystując te ponadczasowe lampy wiszące. Wszystkie modele LED znajdziesz w internetowym salonie oświetlenia Ardant na stronie: https://ardant.pl/lampy-led/wiszace-ledowe/. Na pewno się zaskoczysz!

Lampa wisząca ring AZzardo Sovana

Pojedynczy okręg LED AZzardo Sovana o średnicy 55 centymetrów można zawiesić nad łóżkiem czy nad stołem w jadalni. Ich barwa światła jest zmienna w zakresie 3 000-6 500 Kelwinów. W zależności od potrzeb regulować można również natężenie światła. Obie te funkcje obsługiwane są za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Dzięki niemu bez wstawania od stołu czy z łóżka dodatkowo włączymy i wyłączymy oświetlenie. Moc świecenia w omawianym modelu wynosi 2 750 lumenów.

Lampa pierścieniowa LED Milagro Orion

Seria Milagro Orion to nowoczesne oświetlenie LED, które składa się z dwóch okręgów, mniejszego o średnicy 40 cm i większego mającego średnicę 60 cm. Moc takiego zestawu to 53 W. LEDy emitują strumień świetlny o wartości 3 710 lumenów. Barwa światła jest tu neutralna (temperatura 3 000 Kelwinów). Dodatkowo wysokość konstrukcji można regulować w zakresie 50-100 centymetrów. Takie parametry sprawiają, że produkt idealnie oświetli miejsce pracy, w tym nawet większe sale konferencyjne. Jednak również w większych salonach czy jadalniach w pełni wykorzysta się możliwości tego modelu.

Ringi LED Auhilon Vision

Połączenie czerni i złotych kul sprawia, że lampy wiszące LED Auhilon Vision wyglądają wyjątkowo. Dwa okręgi znacznie różnią się od siebie rozmiarem, przy czym średnica większego wynosi 50 centymetrów. Z ważnych parametrów warto wymienić moc świecenia 946 lumenów, barwę światła neutralną o temperaturze 4 000 Kelwinów, moc 32[W] i klasę ochronności IP20. Konstrukcję wykonano z metalu. Gwarancja na produkt obowiązuje przez aż 36 miesięcy, czyli jest o rok dłuższa od standardowej.

Obręcze LED Holdbox Pulsano

Wielbiciele maksymalnej prostoty i bardzo wysokiej trwałości zakochają się w lampach Holdbox Pulsano. To oświetlenie ma sporą średnicę: 80 centymetrów. Z kolei wysokość można regulować: maksymalna wartość wynosi tu 120 centymetrów. Wspomnieliśmy o trwałości: żywotność produktu to aż 25 000 godzin, czyli prawie 3 lata nieprzerwanego świecenia. Model świeci światłem ciepłym, a jego moc to aż 4 480 lumenów. Takie wartości sprawdzą się nawet w bardzo często używanych pomieszczeniach prywatnych i komercyjnych.

Lampa LED do wysokich pomieszczeń – Altavola Shape

Gdy biuro lub pokój dzienny należą do tych wysokich, warto do nich kupić lampy z serii Altavola Shape. Ich wysokość to aż 180 centymetrów i można ją zmniejszać poprzez skrócenie linek. Na uwagę zasługuje nietypowy kształt – na podłużnej (długość 130 centymetrów), płaskiej podsufitce umieszczono, aż sześć okręgów: trzy małe i trzy duże. Ich położenie można zamieniać między sobą. Koniecznie wyróżnić trzeba także moc świecenia omawianego produktu. Wynosi ona, aż 11 700 lumenów. Bez obaw za pomocą tej jednej lampy oświetlimy więc bardzo dużą przestrzeń.

Lampa LED do pokoju nastolatka – Polux Bicykl

Jeśli jesteś fanem rowerów, mamy dla Ciebie absolutnie fenomenalne rozwiązanie. To okrąg LED Polux Bicykl. Wygląda jak dość nietypowe, dekoracyjne koło jednośladu. Średnica projektu to 52 centymetry, a współczynnik oddawania barw RA znajduje się na niezłym poziomie 80. Dodajmy do tego ciepłą barwę światła, świecenie z mocą 1 300 lumenów, żywotność 20 000 godzin i wytrzymałość aż 10 000 cykli włącz / wyłącz. Moc znamionowa opisywanej lampy to 36 W. Konstrukcję wykonano z lekkiego, wytrzymałego akrylu.

Koniecznie sprawdź wszystkie lampy w sklepie Ardant i zamawiaj bez wychodzenia z domu!

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*