Jakie są niezbędne przyrządy do pielęgnacji włosów?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Jakie są niezbędne przyrządy do pielęgnacji włosów?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nikt nie budzi się rano z idealnie ułożonymi włosami. Do stworzenia perfekcyjnej fryzury trzeba mieć czas i odpowiednie akcesoria. Nie wystarczy grzebień lub szczotka. Poznaj nasze propozycje, dzięki którym twoja fryzura zawsze będzie nieskazitelna.

Suszarka do włosów

Permanentny brak czasu mało komu pozwala na czekanie, aż włosy same wyschną. Wychodzenie z domu z mokrymi postrzegane jest jako nieeleganckie. Z pomocą przychodzi dobra suszarka do włosów https://www.eldom.eu/produkt/suszarka-do-wlosow-ht240-sieera-eldom, która nawet długie i gęste pukle jest w stanie wysuszyć w góra kilkanaście minut.

Przy wyborze suszarki warto zwrócić uwagę na jej moc oraz funkcjonalność. Im większa moc, tym szybsze będzie suszenie. Dobrze jest jednak mieć możliwość regulacji siły nadmuchu oraz temperatury suszenia. Fryzjerzy zalecają suszenie chłodnym powietrzem. Wówczas włosy nie są pozbawione wilgotności, ładnie się układają i lśnią.

Istotna jest też funkcja jonizacji, która zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów.

Każda dobra suszarka powinna mieć dwie dodatkowe nasadki: koncentrator i dyfuzor. Dzięki nim układanie włosów jest łatwiejsze i sprawniejsze.

Termolokówka

Jak zamienić proste włosy w gęste i sprężyste loki bądź fale? Kiedyś kobiety spały całą noc na wałkach, dziś na szczęście nie ma potrzeby się tak męczyć. Wystarczy termolokówka z wymiennymi końcówkami, z nadmuchem lub bez nadmuchu, z funkcją gorącego lub zimnego powietrza. Tak duży wybór gwarantuje dobranie urządzenia do każdego rodzaju i każdej długości włosów.

Im krótsze włosy, tym mniej czasu trzeba będzie poświęcić na ich układanie, ale nawet przy długich można sobie z tym śmiało poradzić rano przed wyjściem do pracy. Dla lepszego efektu warto utrwalić fryzurę lakierem lub pianką.

Prostownica

Gęste i grube włosy puszą się, elektryzują, skręcają i nie wyglądają idealnie? Na to także jest rada. Wystarczy prostownica, by je ujarzmić. Za jej pomocą można ułożyć także cienkie włosy, które nie dają się okiełznać grzebieniowi lub szczotce.

Jak działa prostownica? Wykorzystuje wysoką temperaturę, dlatego warto zabezpieczyć włosy sprayem lub innym kosmetykiem termoochronnym. Włosy stają się idealnie proste i gładkie, dokładnie jak po wizycie u fryzjera i modelowaniu na szczotce. Różnica jest tylko taka, że w warunkach domowych prostownicą ułożymy je szybciej.

Strzyżarka do włosów

O ile termolokówki i prostownice przydają się właścicielkom i właścicielom długich włosów, to strzyżarka jest urządzeniem dla posiadaczy krótkich. Każdy, kto ma krótkie włosy, dobrze wie, jak denerwuje najmniejszy nawet odrost. Tu już pół centymetra potrafi zrobić różnicę i zdeformować fryzurę.

Nie masz czasu biegać do dwa tygodnie do fryzjera? Nie chcesz niepotrzebnie wydawać pieniędzy? Nie ma problemu. O kształt krótkiej fryzury możesz zadbać samodzielnie z pomocą strzyżarki https://www.eldom.eu/produkt/strzyzarka-do-wlosow-mg100s-clipp-eldom. Cztery wymienne nasadki grzebieniowe i możliwość regulacji długości strzyżenia to dość, by fryzura zawsze wyglądała perfekcyjnie.

Potrzebujesz innych urządzeń do stylizacji włosów? Znajdziesz je na https://www.eldom.eu/

.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*