AGD

Pralka z WiFi – jakie daje możliwości?

1
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Pralka z WiFi - jakie daje możliwości?
Designed by Freepik

Internet jest wszechobecny i znacznie ułatwia nam codzienne czynności. Nic więc dziwnego, że artykuły gospodarstwa domowego również są wyposażone w moduły WiFi. Sprawdź, na czym polega i co umożliwia internet w pralce.

Pralka z WiFi – jak działa?

Wykorzystanie internetu w codziennych czynnościach może zdecydowanie skracać czas ich wykonywania – z takiego założenia wyszli producenci AGD. Dlatego też, można spotkać pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki i odkurzacze, które wykorzystują łączność bezprzewodową. Jeśli chodzi o pralki i pralko-suszarki to WiFi w tych produktach ułatwia zarządzanie nimi. Jak najczęściej wygląda obsługa takich urządzeń? Zazwyczaj wymagane jest posiadanie smartfona lub tableta, na który można ściągnąć aplikację producenta. Urządzenia są ze sobą parowane i po zakończeniu konfiguracji możesz operować pralką z poziomu urządzenia mobilnego. 

Jakie funkcje ma pralka z WiFi?

Pralka, która obsługuje łącznością bezprzewodową może zdecydowanie ułatwić codzienne czynności. Umożliwia sterowanie zdalne praktycznie z każdego miejsca. To bardzo wygodne rozwiązanie – możesz wcześniej załadować pralkę i włączyć ją w dogodnym dla siebie momencie. Na przykład, ustawisz start programu będąc w pracy, a po powrocie do domu pranie będzie już gotowe, pozostanie Ci tylko je rozwiesić. Łączność bezprzewodowa przydaje się również w diagnostyce urządzenia. W aplikacji producenta wyświetli Ci się kod błędu, dzięki czemu będziesz wiedział co jest z nią nie tak. Jeśli usterka jest poważniejsza to możesz od razu zamówić serwisanta do domu.

Łukasz Brzykcy
Specjalista od pisania o nowoczesnych technologiach. Lubi testować rozwiązania, które mają ułatwić życie. Pochodzi z małej miejscowości, z której wyprowadził się do dużego miasta. Czasy studenckie nauczyły go nawet nieźle gotować, o czym później przekonała się - wtedy dziewczyna - a teraz żona. W wolnych chwilach lubi też obejrzeć serial lub wybrać się w podróż po Europie. Jak żona nie widzi to wtedy gra na konsoli albo ogląda mecz.

  Jak dbać o wzrok przed komputerem?

  Poprzedni artykuł

  Jakie urządzenie wybrać do grillowania na balkonie?

  Następny artykuł

  1 Komentarz

  1. Diagnostyka przez WiFi faktycznie przydatna 🙂

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  More in AGD