Pralka z WiFi – jakie daje możliwości?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Pralka z WiFi – jakie daje możliwości?

Internet jest wszechobecny i znacznie ułatwia nam codzienne czynności. Nic więc dziwnego, że artykuły gospodarstwa domowego również są wyposażone w moduły WiFi. Sprawdź, na czym polega i co umożliwia internet w pralce.

Pralka z WiFi – jak działa?

Wykorzystanie internetu w codziennych czynnościach może zdecydowanie skracać czas ich wykonywania – z takiego założenia wyszli producenci AGD. Dlatego też, można spotkać pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki i odkurzacze, które wykorzystują łączność bezprzewodową. Jeśli chodzi o pralki i pralko-suszarki to WiFi w tych produktach ułatwia zarządzanie nimi. Jak najczęściej wygląda obsługa takich urządzeń? Zazwyczaj wymagane jest posiadanie smartfona lub tableta, na który można ściągnąć aplikację producenta. Urządzenia są ze sobą parowane i po zakończeniu konfiguracji możesz operować pralką z poziomu urządzenia mobilnego. 

Jakie funkcje ma pralka z WiFi?

Pralka, która obsługuje łącznością bezprzewodową może zdecydowanie ułatwić codzienne czynności. Umożliwia sterowanie zdalne praktycznie z każdego miejsca. To bardzo wygodne rozwiązanie – możesz wcześniej załadować pralkę i włączyć ją w dogodnym dla siebie momencie. Na przykład, ustawisz start programu będąc w pracy, a po powrocie do domu pranie będzie już gotowe, pozostanie Ci tylko je rozwiesić. Łączność bezprzewodowa przydaje się również w diagnostyce urządzenia. W aplikacji producenta wyświetli Ci się kod błędu, dzięki czemu będziesz wiedział co jest z nią nie tak. Jeśli usterka jest poważniejsza to możesz od razu zamówić serwisanta do domu.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Asia 15.04.2021

    Diagnostyka przez WiFi faktycznie przydatna 🙂