Pralka z WiFi – jakie daje możliwości?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Pralka z WiFi – jakie daje możliwości?

Internet jest wszechobecny i znacznie ułatwia nam codzienne czynności. Nic więc dziwnego, że artykuły gospodarstwa domowego również są wyposażone w moduły WiFi. Sprawdź, na czym polega i co umożliwia internet w pralce.

Pralka z WiFi – jak działa?

Wykorzystanie internetu w codziennych czynnościach może zdecydowanie skracać czas ich wykonywania – z takiego założenia wyszli producenci AGD. Dlatego też, można spotkać pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki i odkurzacze, które wykorzystują łączność bezprzewodową. Jeśli chodzi o pralki i pralko-suszarki to WiFi w tych produktach ułatwia zarządzanie nimi. Jak najczęściej wygląda obsługa takich urządzeń? Zazwyczaj wymagane jest posiadanie smartfona lub tableta, na który można ściągnąć aplikację producenta. Urządzenia są ze sobą parowane i po zakończeniu konfiguracji możesz operować pralką z poziomu urządzenia mobilnego. 

Jakie funkcje ma pralka z WiFi?

Pralka, która obsługuje łącznością bezprzewodową może zdecydowanie ułatwić codzienne czynności. Umożliwia sterowanie zdalne praktycznie z każdego miejsca. To bardzo wygodne rozwiązanie – możesz wcześniej załadować pralkę i włączyć ją w dogodnym dla siebie momencie. Na przykład, ustawisz start programu będąc w pracy, a po powrocie do domu pranie będzie już gotowe, pozostanie Ci tylko je rozwiesić. Łączność bezprzewodowa przydaje się również w diagnostyce urządzenia. W aplikacji producenta wyświetli Ci się kod błędu, dzięki czemu będziesz wiedział co jest z nią nie tak. Jeśli usterka jest poważniejsza to możesz od razu zamówić serwisanta do domu.

Udostępnij:
Ostatnie wpisy
Popularne
Polak stworzył aplikację, która wie, gdzie jest burza
Polak stworzył aplikację, która wie, gdzie jest burza
Czy receptę można zrealizować online?
Czy receptę można zrealizować online?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Asia 15.04.2021

    Diagnostyka przez WiFi faktycznie przydatna 🙂