Profesjonalny generator CV – jak działa i jakie ma zalety?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Profesjonalny generator CV – jak działa i jakie ma zalety?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jeśli chcesz szybko napisać atrakcyjne CV, które zrobi wrażenie na rekruterach – wybierz generator CV! To proste w obsłudze narzędzie pozwoli Ci zaoszczędzić długie godziny spędzone na formatowaniu, rozmieszczaniu treści, czy wgrywaniu zdjęcia. Specjalistyczny program do tworzenia CV został stworzony przez specjalistów do spraw rekrutacji. Zobacz, jak to działa!

Profesjonalne CV – podstawa do zdobycia pracy

Nie da się ukryć, że wszystkie prowadzone w Polsce procesy rekrutacyjne wymagają od kandydata przedstawienia CV. To niewątpliwie najważniejszy dokument prezentujący dorobek zawodowy i kompetencję osoby aplikującej na dane stanowisko. W zależności od branży, na biurka rekruterów może spłynąć od kilkunastu do kilkuset zgłoszeń. Jak zostać zauważonym w takim tłumie? Oczywiście wszystko zależy od dobrego życiorysu? Jakie cechy posiada profesjonalne CV?

 • Jest przygotowane pod konkretną ofertę pracy;
 • zawiera konkretne informacje, kluczowe dla stanowiska, o które ubiega się kandydat;
 • jest przejrzysty i czytelny;
 • nie jest zbyt długi (maksymalnie 1-2 strony A4);
 • jest nowoczesny i atrakcyjny wizualnie;
 • ciekawy design wyróżnia go na tle reszty.

Jak działa generator CV?

Generator CV posiada gotowe szablony nie wymagające formatowania. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, a następnie wypełniasz każdą wymaganą sekcję. Twój profesjonalny życiorys będzie gotowy w kilku prostych krokach. Wystarczy, że:

 1. wybierzesz wzór CV;
 2. wypełnisz puste sekcje;
 3. dodasz ewentualnie nowe rubryki;
 4. dopasujesz akcenty kolorystyczne i rodzaj czcionki do swoich upodobań;
 5. pobierzesz gotowy plik w formacie pdf. 

Pisząc CV z głowy bardzo łatwo zapomnieć o ważnej sekcji lub kluczowej dla procesu rekrutacji informacji. Niestety niekompletny życiorys prawdopodobnie wyląduje w koszu. Generator CV krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces. Korzystając z gotowych nagłówków, masz pewność, że nic Ci nie umknie.

Generator CV

Generatory CV – jakie mają zalety?

Tworzenie CV w generatorze jest banalnie proste. To elastyczne narzędzie, które umożliwia dostosowanie życiorysu do indywidualnych potrzeb, a także wymogów dane kraju. Program posiada różne wersje językowe, tak więc bez problemu możesz aplikować do pracy za granicą lub w międzynarodowej korporacji. 

Kreator zawiera wszystkie sekcje niezbędne w procesie rekrutacji oraz gotową klauzulę RODO, którą wystarczy jedynie dodać. Kolejność poszczególnych rubryk jest stała (dane osobowe, podsumowanie zawodowe, doświadczenie zawodowe, umiejętności, wykształcenie i zainteresowania). Możesz też dodać coś od siebie. Kompetencje kandydatów różnią się w zależności od osoby i stanowiska. Warto więc czasami pokusić się o wstawienie dodatkowych sekcji, które wyeksponują Twoje atuty i mocne strony (kursy i szkolenia, certyfikaty, wolontariat).

Gotowe wzory CV są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie, co sprawi, że Twój życiorys zapadnie rekruterowi w pamięć. Dodatkowo odpowiadają aktualnym standardom, a każdy z nich posiada wiele wersji kolorystycznych, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś, co Ci się spodoba. To proste narzędzie zdecydowanie ułatwia poszukiwanie pracy – przekonaj się sam!

Wzory CV od Ciekawe CV

Zdjęcia: materiał Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*