Z czego słynie sprzęt Apple?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Z czego słynie sprzęt Apple?

Artykuł sponsorowany

Sprzętu od Apple nikomu nie trzeba przedstawiać. Czy jednak wiesz, z czego on słynie? Zobacz kultowe akcesoria tej marki.

Modele AirPods

Coraz nowsze generacje sprzętu od Apple są wypuszczane na rynek, ponieważ firma nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Tyczy się to także słuchawek, w których odnajdziesz kilka serii AirPods. Modele te mają nieco inną specyfikację. Dzisiaj w sklepach spotkać możesz: 

  • AirPods;
  • AirPods Pro;
  • AirPods Max;
  • AirPods 2;
  • AirPods 3;
  • Apple EarPods.

Dzieli się je ze względu na generację i rok wydania. Pierwsza seria została wypuszczona na rynek w 2017 roku. Będzie ona kompatybilna ze starszymi modelami telefonów. 

24-calowy iMac

Kolejnym urządzeniem marki Apple jest zupełnie nowy, 24-calowy iMac. Otrzymał on autorski procesor M1. Zobacz, jakie ma jeszcze zalety. 

Wspaniały design i jakość wykonania 

Apple w tej kategorii nie ma sobie równych. Oczywiście to, czy iMac będzie ci się podobać, będzie kwestią gustu, jednak niepodważalnym faktem jest zastosowanie w nim najwyższej jakości materiałów oraz doskonałe spasowanie poszczególnych elementów. Obudowa iMac to wytrzymałe i eleganckie materiały jak aluminium i szkło.

Wysoka wydajność

M1, wykorzystany w iMac, to najwydajniejszy układ, który dotychczas został użyty w komputerach Apple. Potwierdza to wiele testów. Procesor w tym urządzeniu przyśpieszył o 85%, a grafika jest nawet dwukrotnie szybsza.

Doskonały ekran Retina

W iMac znajdziesz 24-calowy wyświetlacz Retina, którego rozdzielczość wynosi 4480 × 2520 pikseli. Daje to ponadprzeciętnej jakości obraz. Sprawia to, że doskonale sprawdzi się nie tylko do przeglądania internetu, ale także do oglądania seriali i filmów w wysokiej jakości.

Ponadto sprzęt ten ma również funkcję True Tone, dzięki której jasność i temperatura barw dostosowuje się automatycznie do warunków otoczenia. 

Świetna kamera i system głośników 

W nowym iMac znajdziesz najlepszą kamerę, która została dotychczas wydana. Wychwytuje on więcej światła, a zastosowane w niej algorytmy zwiększają jakość rejestrowanych obrazów. Ponadto lepszą są tutaj także głośniki. Nie ma już tutaj mowy o klasycznych głośnikach stereo, ale o systemie sześciu głośników niskotonowych, które są zgodne ze standardem Dolby Atmos. Technologia ta pozwala na wydobywanie się realistycznego, przestrzennego dźwięku. Trzy mikrofony także prezentują wysoką jakość. Są one klasy studyjnej, dzięki czemu redukują szumy. Ponadto podczas wideorozmów rejestrują wyłącznie głos rozmówcy, bez niechcianych dźwięków z drugiego planu.

Fot.: Dmitry Chernyshov/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*