Realme Watch 2 – co wiemy na temat urządzenia?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Realme Watch 2 – co wiemy na temat urządzenia?

Jeśli szukasz inteligentnego zegarka, który ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie, warto przyjrzeć się nowemu Realme. To sprzęt, na który warto zwrócić uwagę.  

Na pierwszy plan wychodzi nowoczesny wygląd, który można określić mianem sportowej elegancji, i który wpasuje się w każdą porę dnia. Warto również zwrócić uwagę na dość duży 1,4 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320×320 pikseli, pokryty szkłem Gorilla Glass 3.

Zegarek, oprócz funkcji odczytu powiadomień, posiada aż 90 trybów sportowych, co niewątpliwie ułatwi każdy trening. Ważną zaletą jest także certyfikat woodporności IP68 oraz bateria 315 mAh, która pozwoli na czas pracy do nawet 12 dni.

Realme Watch 2 posiada również wiele funkcji, pozwalających kontrolować nasze zdrowie, m.in. mierzy puls, sen, kroki oraz spalane kalorie. Co ważne, został również wyposażony w pulsoksymetr.

Ten model smartwatcha jest już oferowany na polskim rynku i przyciąga nie tylko swoim wyglądem oraz funkcjami, ale także atrakcyjną ceną, która sięga ok. 299 złotych.

Zdj. główne: Rachit Tank/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*