MOBILE

Rośnie sprzedaż iPhone’a SE 2020

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Rośnie sprzedaż iPhone'a SE 2020
Źródło: SOPA Images / Contributor / LightRocket / Getty Images

Produkt oferowany przez Apple stał się prawdziwym hitem sprzedaży. Jego zalety, czyli mocny procesor i relatywnie niska cena, zostały docenione przez tłumy klientów.

Cena urosła wprawdzie do 2999 zł, ale i tak pozostaje atrakcyjna na tle konkurencji. Drugi kwartał roku przyniósł od 12 do 14 milionów zakupionych egzemplarzy produktu oferowanego przez Apple. Pomimo tego, że niektóre elementy można w nim poprawić, to właśnie ten model uznawany jest za bardzo dobry wybór na początek. Umożliwia zapoznanie się z interfejsem oferowanym przez Apple i bardzo dobrze leży w dłoni. 

Co oferuje iPhone SE 2020?

Zaletą produktu znajdującego się w ofercie Apple bez cienia wątpliwości są kompaktowe rozmiary. Ekran ma 4,7 cala. Urządzenie wyposażono w supermocny procesor A13. Do jego mocnych stron zalicza się też niezły aparat i doceniany IOS.

Jednocześnie Apple już szykuje następcę dla hitowego iPhone’a. Prawdopodobnie będzie to kolejny flagowiec o niezbyt wysokiej jak na tę kategorię cenie.

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Najlepsze serwisy streamingowe – TOP 5

  Poprzedni artykuł

  Polak stworzył aplikację, która wie, gdzie jest burza

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  More in MOBILE