MOBILE

Nowe iPhone’y bez EarPods i ładowarek?

0
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nowe iPhone’y bez EarPods i ładowarek?
Źródło: Issarawat Tattong / Moment / Getty Images

Wedle najnowszych doniesień gigant z Cupertino rezygnuje z dołączania do zestawu sprzedażowego iPhone’ów ładowarki oraz słuchawek EarPods. Ta wiadomość poruszyła całe środowisko technologiczne.

Ming-Chi Kuo to człowiek od wielu lat ściśle związany z firmą Apple i zarazem jeden z niewielu analityków, których doniesienia sprawdzają się praktycznie w 100%. Jednym z najnowszych przecieków upublicznionych przez Ming-Chi Kuo jest to, że firma Apple do swoich kolejnych telefonów nie będzie dokładać ładowarki sieciowej oraz słuchawek ze złączem lightning EarPods (nie mylić z AirPods). Marka swoją decyzję tłumaczy między innymi tym, że produkcja iPhone’ów 12 jest znacznie droższa niż poprzedników i aby wyrównać z nimi cenę, zarząd Apple musiał podjąć trudną decyzję wycofania z zestawu sprzedażowego tych akcesoriów.

Doniesienia doniesieniami, a jak będzie naprawdę?

Na oficjalną premierę telefonów Apple przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać i do tego czasu musimy posiłkować się jedynie nieoficjalnymi doniesieniami. Jednak prawie pewne jest, że najnowsze iPhone’y mają charakteryzować się zmienionym designem oraz możliwością pełnej obsługi wschodzącej sieci 5G. Co otrzymamy w zamian za zmniejszoną liczbę akcesoriów? Podobno cenę urządzeń jak przy poprzednich iPhone’ach oraz mniejsze pudełka, które wpłyną na zmniejszenie ceny magazynowania i przewozu hurtowych ilości telefonów. Pozostaje nam wierzyć marce na słowo, a na razie uzbroić się w cierpliwość i podchodzić do przecieków z przymrużeniem oka.

Justyna Włodarek
Z wykształcenia jest filologiem angielskim z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii. Mieszka w dużym mieście i otacza się smart rozwiązaniami. Miłośniczka filmów i seriali. Lubi robić maratony ulubionych tytułów, najczęściej Władcy Pierścieni.

  Nomofobia, czyli…uzależnienie od smartfona

  Poprzedni artykuł

  Monitoring domu – zalety i wady

  Następny artykuł

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  More in MOBILE