MOBILE

Nowe iPhone’y bez EarPods i ładowarek?

0
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Nowe iPhone’y bez EarPods i ładowarek?
Źródło: Issarawat Tattong / Moment / Getty Images

Wedle najnowszych doniesień gigant z Cupertino rezygnuje z dołączania do zestawu sprzedażowego iPhone’ów ładowarki oraz słuchawek EarPods. Ta wiadomość poruszyła całe środowisko technologiczne.

Ming-Chi Kuo to człowiek od wielu lat ściśle związany z firmą Apple i zarazem jeden z niewielu analityków, których doniesienia sprawdzają się praktycznie w 100%. Jednym z najnowszych przecieków upublicznionych przez Ming-Chi Kuo jest to, że firma Apple do swoich kolejnych telefonów nie będzie dokładać ładowarki sieciowej oraz słuchawek ze złączem lightning EarPods (nie mylić z AirPods). Marka swoją decyzję tłumaczy między innymi tym, że produkcja iPhone’ów 12 jest znacznie droższa niż poprzedników i aby wyrównać z nimi cenę, zarząd Apple musiał podjąć trudną decyzję wycofania z zestawu sprzedażowego tych akcesoriów.

Doniesienia doniesieniami, a jak będzie naprawdę?

Na oficjalną premierę telefonów Apple przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać i do tego czasu musimy posiłkować się jedynie nieoficjalnymi doniesieniami. Jednak prawie pewne jest, że najnowsze iPhone’y mają charakteryzować się zmienionym designem oraz możliwością pełnej obsługi wschodzącej sieci 5G. Co otrzymamy w zamian za zmniejszoną liczbę akcesoriów? Podobno cenę urządzeń jak przy poprzednich iPhone’ach oraz mniejsze pudełka, które wpłyną na zmniejszenie ceny magazynowania i przewozu hurtowych ilości telefonów. Pozostaje nam wierzyć marce na słowo, a na razie uzbroić się w cierpliwość i podchodzić do przecieków z przymrużeniem oka.

Justyna Włodarek
Z wykształcenia jest filologiem angielskim z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii. Mieszka w dużym mieście i otacza się smart rozwiązaniami. Miłośniczka filmów i seriali. Lubi robić maratony ulubionych tytułów, najczęściej Władcy Pierścieni.

  W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo smartfona?

  Poprzedni artykuł

  10 prostych sposobów na przyspieszenie pracy komputera

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  More in MOBILE