GADŻETY I AKCESORIA

Wiemy, jak będzie wyglądało GoPro Hero 9

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Wiemy, jak będzie wyglądało GoPro Hero 9
Designed by Freepik

Nowa odsłona kultowej sportowej kamery ma być szczególnie przyjazna dla vlogerów i amatorów selfie. Pojawiły się pierwsze przecieki, ale wciąż jeszcze wiemy niewiele.

Potwierdzona ma być według WinFuture i Quandt informacja o kolorowym ekranie na froncie kamery. Urządzenie ma być wyposażone w rozkładane nóżki, które pozwolą na łatwy montaż dodatkowego sprzętu. Nie będzie jednak prawdopodobnie gwintu ¼ cala, o którym wcześniej spekulowano. Kamera według WinFuture ma posiadać zdolność do nagrywania w 5k przy 30 i 60 FPS.

Dlaczego GoPro Hero 9 ma zadowolić w szczególności vlogerów? 

Produkt z pewnością będzie bardzo prosty i raczej nie przekroczy ceny 2000 zł, co samo w sobie stanowi zaletę. Jakość obrazu z takiego sprzętu z pewnością nie dorówna lustrzance, ale również cena jest znacznie niższa. Zaletami GoPro Hero 9 będą z pewnością:

 • szerokątny obiektyw linear lub fisheye,
 • video 4k 60 FPS,
 • bardzo poprawna jakość wideo,
 • kompaktowe rozmiary,
 • wyświetlacz na froncie,
 • wodoszczelność.
Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Nowy iPhone z peryskopowym zoomem?

  Poprzedni artykuł

  Nowe etykiety energetyczne – sprawdź, co się zmieniło

  Następny artykuł

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *