GADŻETY I AKCESORIA

Mi Band 6 – czy ma wytrzymałą baterię?

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Denis Cherkashin/unsplash.com

Opaski Xiaomi przyzwyczaiły użytkowników do tego, że bateria wystarcza w nich na długo przy pojedynczym ładowaniu. Najnowsza Xiaomi Mi Band 6 niestety nie przypomina swoich poprzedniczek, które wytrzymywały na jednym ładowaniu kilkanaście dni.

Premiera sprzętu miała miejsce w marcu. Nowy model zdaje się do złudzenia przypominać wcześniejsze, ale są to tylko pozory. Warto podkreślić, że jest starannie wykonany, nie zbiera kurzu, posiada dość dużą wytrzymałość, niewiele waży, używanie go jest bardzo intuicyjne, a jego główną zaletą jest niemal bezramkowy wyświetlacz AMOLED. 

Niestety nie za wszystko można nowy model pochwalić. Według Xiaomi akumulator 125 mAh pozwala na ładowanie co 14 dni. Jednak należy się nastawić na takie osiągi tylko przy wyjątkowo sporadycznym korzystaniu z możliwości tego sprzętu – przy większej eksploatacji Xiaomi Mi Band 6 wytrzyma 3–4 dni. Przy możliwościach, które daje, i tak nie wydaje się to być słaby wynik.

Zdj. główne: Denis Cherkashin/unsplash.com

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Najlepsze suszarki do grzybów

  Poprzedni artykuł

  Jak mieć eko dom?

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *