Filmy z Google Play – co można obejrzeć?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Filmy z Google Play – co można obejrzeć?

Dzięki Google Play można obejrzeć wybrane filmy lub seriale bez wychodzenia z domu. Bogata oferta zapewnia świetną rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Każdy może wybrać coś dla siebie! Sprawdź, co można obejrzeć, dzięki tej platformie. 

Co warto wiedzieć, zanim skorzystamy z filmów Google Play?

Warto zauważyć, że proponowane przez platformę Google Play filmy zostały dostosowane do różnych widzów. Możemy skorzystać z takich kategorii jak: komedie, kino familijne, horrory, thrillery, science fiction i wielu, wielu innych.

W przypadku filmów familijnych, przeznaczonych również dla najmłodszych, wprowadzono możliwość dostosowania reklam do wieku dziecka. Jedyne, co musi zrobić dorosły, to aktualizować pojawiające się reklamy i w razie potrzeby zgłaszać do Google Play treści, które uznaje  za niedostosowane dla najmłodszych.

Jak już wspomniano, filmy można zarówno wypożyczać, jak i kupować. Ta druga opcja pozwoli na powracanie do wybranego filmu. Jeśli nie wiesz, na jaki film się zdecydować, możesz obejrzeć zwiastuny, które dołączone są do niemal każdego tytułu. Poza tym możesz również zwrócić uwagę na oceny i opinie osób, które zdążyły już zapoznać się z danym filmem. Google Play to bardzo interesujący kącik dla każdego kinomana, sprawdź, na jakie propozycje warto się skusić.

Nowości Google Play

Filmy z 2022 roku, które można obejrzeć w Google Play, to np.  „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”. Tytuł ten jest prawdziwą gratką dla fanów serii o Harrym Potterze. Jego fabuła opowiada o czasach przed pojawieniem się słynnego Chłopca, Który Przeżył i jego przyjaciół w Hogwarcie. Inną propozycją jest „The Batman” czy „Snajper: Samotna misja”. Pierwszy z filmów opowiada historię Batmana.

Drugi to thriller: snajper Brandon Beckett współpracuje z parą swoich starych znajomych, Zero i Lady Death. Mają oni wykonać misję specjalną polegającą na rozbiciu gangu handlarzy żywym towarem. Sprawę komplikuje fakt, iż w szeregach ściganej grupy znajduje się skorumpowany agent CIA. Google Play ma do zaproponowania jednak o wiele więcej.

Ponadczasowa klasyka

W Google Play można znaleźć również filmy zaliczane do klasyki. Najlepszym przykładem będzie tutaj „Ojciec chrzestny”, w którym występują takie gwiazdy jak: Marlon Brando czy Al Pacino. 

Fabuła tego kultowego filmu jest inspirowana powieścią o tym samym tytule autorstwa Mario Puzo. Opowiada historię włoskiej rodziny mafijnej. Akcja osadzona jest w USA. W „Ojcu Chrzestnym” pojawiają się zarówno wątki miłosne, mafijne porachunki, jak i rola przyjaźni i zaufania. Oprawą muzyczną zajął się Nino Rota. Film jak i muzyka do niego były nagrodzone Oscarami. Inne znane i lubiane filmy dostępne w Google Play to m.in. „Sex and the City”, „Lśnienie”, „To” czy „Faceci w czerni”.  

Kino familijne 

Dzięki Google Play można zapewnić rozrywkę dla całej rodziny. Fani „Shreka” mogą obejrzeć całą serię przedstawiającą historię tytułowego ogra, Fiony oraz zabawnego i sympatycznego osła. Zamysłem twórców tej kultowej produkcji był rozwój Shreka. Dojrzewa on z każdą częścią i przeżywa wraz z przyjaciółmi zabawne przygody. Można również obejrzeć historię sympatycznych Minionków bądź wspomnianego już Harrego Pottera i jego przyjaciół. Dzieci mogą zainteresować się również historią Sonica i jego znajomych. Opowieści te uczą, czym jest prawdziwa przyjaźń, zaufanie oraz inne ponadczasowe wartości.

Zdj. główne: Pathum Danthanarayana/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*