O portalu

Wybierasz sprzęt elektroniczny do domu? Z techjoy.pl nie będzie to wyzwaniem – z pewnością znajdziesz tu niezbędne wsparcie! Z naszego portalu dowiesz się, co nowego pojawiło się w ostatnim czasie na rynku, które urządzenia wybrać oraz jak w jaki sposób je skonfigurować i dopasować do swoich potrzeb.

Ten portal to znacznie więcej niż porady zakupowe – z publikowanych artykułów wyczytasz również, jak podłączyć i korzystać z wybranych sprzętów. Z nami wyposażysz cały dom w elektronikę – od przedpokoju, przez kuchnię aż do sypialni!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Jakub Repetowski
Copywriter z ponad 3-letnim doświadczeniem w branży. Miłośnik technologii, uwielbia śledzić nowinki na rynku elektroniki użytkowej. Ceni dobrą lekturę i aktywny tryb życia.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

Zobacz wpisy autora

Justyna Włodarek

Justyna Włodarek
Z wykształcenia jest filologiem angielskim z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii. Mieszka w dużym mieście i otacza się smart rozwiązaniami. Miłośniczka filmów i seriali. Lubi robić maratony ulubionych tytułów, najczęściej Władcy Pierścieni.

Zobacz wpisy autora

Marcin Kusz
Dziennikarz technologiczny i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Współpracował z takimi mediami, jak KomputerŚwiat, PCLab czy Gry-OnLine. Fan gier symulacyjnych oraz miłośnik filmów akcji.

Zobacz wpisy autora

Adam Kluczyński
Uwielbia pomagać i doradzać ludziom. Od małego interesował się elektroniką, ma dużą wiedzę w tym zakresie, dlatego często uchodzi za eksperta. Ukończył studia informatyczne z wyróżnieniem. W wolnych chwilach lubi spacerować i czytać książki.

Zobacz wpisy autora