MOBILE

Z nową ładowarką od Oppo i Realme naładujesz smartfona w 15 minut

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Z nową ładowarką od Oppo i Realme naładujesz smartfona w 15 minut
Designed by Freepik

Nowa ładowarka znacząco skraca czas ładowania smartfona. Urządzenie 125 W naładuje baterię do poziomu 100% w mniej niż kwadrans.

Produkt oferowany przez Oppo i Realme jest ponad dziesięć razy większej mocy niż standardowe ładowarki używane współcześnie do ładowania telefonów. Biorąc pod uwagę, że smartfony będą w przyszłości zużywały znacznie więcej energii, może być to bardzo przyszłościowy krok. Przygotowano więc cztery projekty urządzeń o rozmaitej mocy, spośród których najsilniejsze ma właśnie 125 W. Naładowanie baterii 4000 mAh zajmie mu jedynie 14 minut. Stanie się to jednak kosztem dość znaczącego podgrzania się ogniewa. 

Właśnie z tego powodu przedstawione ładowarki będą przeznaczone do współpracy z właśnie zaprojektowanymi modelami baterii. Konieczne okazało się zastosowanie w nich dodatkowych czujników temperatury po to, aby całość była w pełni bezpieczna dla użytkowników.

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Polak stworzył aplikację, która wie, gdzie jest burza

  Poprzedni artykuł

  Nowy iPhone z peryskopowym zoomem?

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  More in MOBILE