MOBILE

Powerbank z ładowaniem bezprzewodowym – czy warto kupić?

0
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Powerbank z ładowaniem bezprzewodowym - czy warto kupić?
Designed by Freepik

Twój smartfon jest często rozładowany? Ten problem może rozwiązać posiadania powerbanka. Sprawdziliśmy jak działają urządzenia bezprzewodowe.

Powerbank – czy warto mieć?

Pojawienie się powerbanków znacząco ułatwiło korzystanie ze smartfonów i tabletów. Producenci starają się umieścić w swoich urządzeniach coraz lepsze podzespoły, które potrzebują mocnego zasilania. Niestety, wraz z tym nie mogą montować pojemniejszych baterii, ponieważ urządzenia muszą zachować smukły kształt. Dlatego smartfony często nie są w stanie wytrzymać 12 godzin ciągłego użytkowania. Stąd konieczność częstego ładowania.

Powerbank bezprzewodowy – jak działa?

Jeśli często podróżujesz, to jedynym wyjściem jest korzystanie z powerbanka. Producenci wyposażają swoje urządzenie w możliwość bezprzewodowego ładowania, dzięki czemu nie musisz używać kabla. Wystarczy położyć telefon na mobilnej baterii i tyle, urządzenie szybko się naładuje. To rozwiązanie zdecydowanie wygodniejsze, musisz tylko sprawdzić, czy Twój smartfon ma możliwość takiego zasilania. Jednak nie musisz z niego rezygnować, każdy powerbank można podłączyć w tradycyjny sposób. Dlatego, jeśli szukasz mobilnej baterii, to warto zdecydować się na taki model, który ładuje bezprzewodowo.

Łukasz Brzykcy
Specjalista od pisania o nowoczesnych technologiach. Lubi testować rozwiązania, które mają ułatwić życie. Pochodzi z małej miejscowości, z której wyprowadził się do dużego miasta. Czasy studenckie nauczyły go nawet nieźle gotować, o czym później przekonała się - wtedy dziewczyna - a teraz żona. W wolnych chwilach lubi też obejrzeć serial lub wybrać się w podróż po Europie. Jak żona nie widzi to wtedy gra na konsoli albo ogląda mecz.

  Tamagotchi wraca!

  Poprzedni artykuł

  Viaplay buduje redakcję w Polsce

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  More in MOBILE