MOBILE

Nowy iPhone z peryskopowym zoomem?

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Nowy iPhone z peryskopowym zoomem?
Źródło: SOPA Images / Contributor / LightRocket / Getty Images

iPhone 12 może zaskoczyć właśnie takim gadżetem. Ming Chi-Kuo, analityk znany z wypowiedzi na temat Apple, sugeruje jego pojawienie się już jesienią tego roku. 

Instalowanie obiektywów o zmiennych ogniskowych nie jest nowością w produktach oferowanych przez chińskie i koreańskie marki sprzętu multimedialnego.  Ming Chi-Kuo twierdzi, że podobne rozwiązanie zobaczymy podczas prezentacji kolejnego iPhone’a. Idzie w swoich dociekaniach dalej sugerując, że dostawcą mikrosilników będzie koreańskie przedsiębiorstwo SEMCO, być może wspomagane przez chińskie Sunny Optical. 

Dalsze spekulacje idą w kierunku przeświadczenia, że peryskopowy zoom pojawi się wyłącznie w najdroższych modelach oferowanych przez Apple. Nie jest też wykluczone, że doczekamy się prezentacji nawet czterech różniących się od siebie wersji, gdzie właśnie ten element wyposażenia będzie jednym z wyróżników. Jeśli takie spekulacje się sprawdzą – będziemy mieli pewność, że Apple stawia na przełom jakościowy w swoich urządzeniach.

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Polak stworzył aplikację, która wie, gdzie jest burza

  Poprzedni artykuł

  Wiemy, jak będzie wyglądało GoPro Hero 9

  Następny artykuł

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  More in MOBILE