MOBILE

Huawei P50 – kiedy będzie premiera?

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Huawei P50 - kiedy będzie premiera?
Źródło: Chesnot / Contributor / Getty Images News / Getty Images

Mimo wielu informacji, a nawet dokładnej specyfikacji nowego flagowca Huawei, nadal nie znamy dokładnej daty premiery. Nieoficjalne źródła donoszą, że nowego smartfona można spodziewać się już latem 2021 roku. 

Chińska marka szturmem podbiła serca użytkowników na całym świecie. Niestety tegoroczna odsłona znanych i lubianych smartfonów z serii P może rozczarować swoich użytkowników mieszkających na Starym Kontynencie. Ze względu na nałożone przez USA sankcje, Huawei w tym roku nie będzie mógł korzystać z usług Google.


Według nieoficjalnych informacji Nowy flagowiec w Chinach zadebiutuje wraz z autorskim systemem Harmony OS już w czerwcu 2021 roku. Niestety europejczyków czeka nieprzyjemna niespodzianka. Smartfon będzie nadal korzystał z Androida 10 z nakładką EMUI 11, jednak użytkownicy będą mieli jedynie dostęp do usług Huawei Mobile Services. Sytuacja ta z pewnością odbije się na sprzedaży tego smartfona. Nic więc dziwnego, że jego prezentacja była już wielokrotnie przesuwana.

Jakub Błoszyk
Pan Gadżet, który nie wyobraża sobie życia bez najnowszych rozwiązań technologicznych. Mieszka w inteligentnym domu i pisze o inteligentnych rozwiązaniach, z których na co dzień korzysta.

  Czy można podłączyć klimatyzację w bloku?

  Poprzedni artykuł

  Czajnik na gaz czy elektryczny – który lepszy?

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  More in MOBILE