KOMPUTERY

Platforma komunikacyjna od Donalda Trumpa

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Donald Trump wypuścił do sieci platformę komunikacyjną, która miała stać się konkurencją dla takich gigantów, jak Twitter czy Facebook.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych wrócił do sieci. Po wydarzeniach mających miejsce na początku stycznia 2021, kiedy to zwolennicy ówczesnego prezydenta wdarli się na Kapitol, nie znajdziemy już profili tego polityka w najpopularniejszych mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.

Donald Trump w ramach swojej strony internetowej uruchomił możliwość publikowania wiadomości, które użytkownicy mogą udostępniać dalej w sieci, np. w mediach, do których były prezydent nie ma dostępu.

Nowa platforma nosi nazwę From the Desk of Donald J. Trump (ang. “Z biurka Donalda J. Trumpa”). Na stronie możemy już znaleźć liczne wpisy tego polityka, które internauci mogą polubić czy udostępnić, ale nie mogą ich komentować. 

Zdj. główne: Donovan Reeves/unsplash.com

Przemysław Raczyk
Student filologii polskiej, w pracy copywritera dzielący się doświadczeniem i miłością do słowa. Choć mówi się, że humanista nie odnajduje się we współczesnym świecie, stara się być tego zaprzeczeniem, podążając za trendami ze świata techniki. Miłośnik literatury pozytywistycznej czytanej na ebooku i domowej dżungli.

  Mniejszy nie znaczy gorszy – smartfony o przekątnej do 5,5 cala

  Poprzedni artykuł

  Dron z kamerą 4K – jaki model wybrać?

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  More in KOMPUTERY