GADŻETY I AKCESORIA

Hulajnogi elektryczne od Xiaomi – nowe rozwiązanie na polskich drogach

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Hulajnogi elektryczne od Xiaomi - nowe rozwiązanie na polskich drogach
Designed by Freepik

Mi Electric Scooter to zupełnie nowa jakość wśród hulajnóg. Xiaomi zaprezentowało dwa nowe modele, które dodatkowo niewiele kosztują. 

Po sukcesie produktów Hive i Lime przyszedł czas na prezentację nowych modeli. Wpływ na ich powstanie z pewnością ma również trend do szybkiego rozpowszechniania się ekologicznego transportu, który chińska firma potrafi wykorzystać rynkowo. 

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Droższy spośród dwóch oferowanych przez Xiaomi modeli na jednym ładowaniu przejedzie aż 45 km. Maksymalnie zrobi to z prędkością 25 km/h. Jest również w  stanie pokonywać wzniesienia posiadające nachylenie 20 stopni. W tym modelu zamontowano silnik 300W, pneumatyczne opony i podwójne hamulce. Sprzęt spełnia wymogi bezpieczeństwa na drodze i w perspektywie obwodu elektrycznego.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Kolejna z hulajnóg oferowanych przez Xiaomi ma nieco mniejszą moc, jest jednak tańsza. W jej przypadku możemy przejechać do 30 km przy maksymalnej prędkości 25 km/h. Pojazd pokona maksymalne wzniesienia o nachyleniu 14%.

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Nowe etykiety energetyczne – sprawdź, co się zmieniło

  Poprzedni artykuł

  Pierwszy smartfon dla dziecka – wskazówki

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *