APLIKACJE I ROZRYWKA

Spotify oferuje nową zabawę z przyjaciółmi, którzy są daleko

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Spotify oferuje nową zabawę z przyjaciółmi, którzy są daleko
Designed by Freepik

Specjalna funkcja popularnej aplikacji umożliwia zabawę z przyjaciółmi na odległość. Group Session pozwala na wspólne słuchanie muzyki nawet pięciu osobom. Jedynym warunkiem jest dostęp do konta premium. 

Na czym polega zabawa?  

Muzyka bez wątpienia jest elementem, który łączy ludzi – nawet na odległość. Group Session to nie tylko słuchanie muzyki, ale również wiele funkcji interaktywnych. Każdy z biorących udział w zabawie może sam dodawać muzykę do playlisty. Aktywacja aplikacji przez jedną osobę może skłonić do dołączenia innych. Wystarczy przesłać im zaproszenie np. za pomocą mediów społecznościowych. Muszą oni mieć  wykupiony pakiet premium w Spotify. Obecnie zabawa jest dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych, ale pozytywny odbiór z pewnością przeniesie jej działanie na inne rynki.

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, który z rosnącym zaciekawieniem patrzy na to, jak duże znaczenie w naszym życiu odgrywają technologiczne nowinki. Z niektórych z nich korzysta sam, działanie i popularność innych stara się śledzić w Internecie. Przemyśleniami chętnie dzieli się z czytelnikami. Lubi koty i zieleń.

  Koronawirus sprzyja Netflixowi – już ponad 200 mln użytkowników!

  Poprzedni artykuł

  Facebook prezentuje bardzo cienkie okulary VR

  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *