APLIKACJE I ROZRYWKA

Kiedy FIFA 21 będzie dostępna w EA Play?

0
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Kiedy FIFA 21 będzie dostępna w EA Play?
Designed by Freepik

Na początku kwietnia Electronic Arts poinformował, że już niedługo FIFA 21 będzie dostępna w EA Play. Teraz już wszystko wiadomo.

FIFA 21 w EA Play i Xbox Game Pass Ultimate

FIFA to seria, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Fani wirtualnych rozgrywek piłkarskich mają kolejny powód do zadowolenia. Pod koniec kwietnia na oficjalnym koncie Electronic Arts na Twitterze pojawiła się informacja, że najnowsza część najbardziej znanej gry piłkarskiej pojawi się 6 maja 2021 roku. 

To oznacza, że już od kilku dni każdy subskrybent EA Play może kopać w piłkę! Tym samym wszyscy gracze mający dostęp do Xbox Game Pass Ultimate również mają możliwość zagrania w najnowszą odsłonę gry FIFA 21. Usługa EA Play jest dostępna na platformach PlayStation i PC, a co za tym idzie, na jednej murawie mogą spotkać się gracze najbardziej popularnych platform. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w najnowszą odsłonę FIF-y, to właśnie nadarzyła się idealna okazja – na serwerach będzie mnóstwo graczy, którzy chętnie się z wami zmierzą.

Mateusz Pokorzyński
Od małego zainteresowany nowymi technologiami. Bardzo chętnie śledzi jak cyfrowy świat potrafi zmieniać się w błyskawicznym tempie. Szczególnie upodobał sobie tematykę smartfonów. Na co dzień łączy fotografię i motoryzację.

  Ranking soundbarów do 1000 zł

  Poprzedni artykuł

  Czy płytę indukcyjną trzeba przykleić?

  Następny artykuł

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *